loader image

 

صدای تیک نایک، طاق های طلایی مک دونالد، و سیب گاز گرفته شده اپل، همگی یک چیز مشترک دارند، چیزی که آنها به اشتراک می گذارند موفقیت گسترده ای است که لوگوی آنها در جهان داشته است. برای هر کسب و کار تازه ای یا کوچک، این چیزی است که صاحبان کسب و کار به دنبال دستیابی به آن هستند.

1. از ابتدا بزرگ فکر کنید

به دست آوردن قلب و ذهن مصرف کنندگان با یک لوگوی به یاد ماندنی می تواند تفاوت بین موفقیت و شکست یک تجارت باشد (خشن، می دانم). یک لوگوی جذاب می تواند باعث شود مردم با برند شما ارتباط برقرار کنند و کسب و کار شما را به یاد بیاورند

2. تایپوگرافی مهم است

تایپوگرافی آنقدر مهم است که می تواند لوگو را بسازد یا خراب کند. فونت ها شخصیت خاص خود را دارند. آنها می توانند به مصرف کنندگان بگویند که چه نوع برندی را می توانند انتظار داشته باشند.

3. رنگ یعنی معنا

رنگ به هر چیزی در اطراف ما معنا می بخشد و ما را به طرز خاصی فکر یا احساس می کند. شما همچنین می‌خواهید مطمئن شوید که رنگ‌هایی که انتخاب می‌کنید همدیگر را تحسین می‌کنند.

4. از هر زاویه ای به لوگوی خود نگاه کنید

ممکن است یک لوگو صاف و شیک به نظر برسد و در مقابل پس‌زمینه‌ای سفید ظاهر شود، اما لوگوی شما باید قابلیت ساخت با تمامی مواد را دارا باشد

5. از فضای سفید به طور مناسب استفاده کنید

فضای سفید یا منفی، تعادل لوگو را ایجاد می کند. همچنین می تواند به عنوان یک عنصر دیگر بدون شلوغی عمل کند.

6. اورجینال باشید

کار طراح دیگری را کپی نکنید! بررسی رقابت برای الهام گرفتن هیچ اشکالی ندارد، اما کپی کردن ایده ها یا کارهای شخص دیگری کاملاً اشتباه است. به تنهایی برجسته شوید.

7. آن را ساده، نگه دارید

هرچه لوگو ساده تر باشد، قابل تشخیص تر خواهد بود. لوگوی خود را فقط به موارد ضروری تقسیم کنید. آیا واقعاً به آن عنصر پس زمینه نیاز دارید؟ آیا همه رنگ ها نیاز دارند؟ آیا نام حتی لازم است؟ همه این سوالات و بیشتر باید قبل از ارائه لوگوی خود به جهان پرسیده شود.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا